Sychrov - Návrat mušketýrů - 8. - 9. 8. 2009

2. listopadu 2009 v 21:49 | Neluška |  Deník 2009
po necelém 3/4 roce jsem se vrátila na zámek Sychrov. Nečekaně, ale s potěšením :o). Bylo tam opět krásně, možná mnohem krásněji, než v prosinci :o)
Krásná šenkýřka u lahodného nápoje :o)
Nejlepší stan v širém okolí... čajovna
cítím tady čertovinu :oD
vzlétající balón nakonec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Historické akce navštěvuji nejčastěji jako...

návštěvník 16.1% (30)
účinkující 25.8% (48)
"historický doprovod" 15.1% (28)
pořadatel 6.5% (12)
stánkař 10.8% (20)
náhodný kolemjdoucí 5.9% (11)
mé já skládající se z více komponentů výše vyjmenovaných 14% (26)
nenavštěvuji 5.9% (11)

Komentáře

1 Elánka Elánka | E-mail | 22. června 2010 v 17:54 | Reagovat

Toulala jsem se po internetu a dovzdělávala jsem se v oděvnické terminologii středověkých šatů (už dříve jsem na internetu narazila na jedny dokonalé a chci si je nechat ušít na maturitní ples), když jsem skrze heslo surcotte narazila na Tvůj blog. Musím Ti k němu pogratulovat, je skvělý. Moc se mi líbila část Kostýmy, je to vyloženě radost sledovat a číst. Tak jsem si řekla, že si snad v deníku vyšmíruju, kdo je ta autorka vlastně zač a zrak mi padnul právě na tenhle zápis, protože jsem si říkala "A hele, Návrat Mušketýrů na Sychrov, tam jsem byla, ale tohle už je 2009..." no a pak mi došlo, že to byl rok 09 a že jsme se na 95% potkaly, protože jsem ty dva dny byla při pokladně a dávala lidem lístky. A když jsem se nevěnovala tomuto, válela jsem se u známých v čajovně a prolejvala si žold krkem v podobě masaly, nebo Cesty, protože v tom podchodu, kde byla pokladna, to šíleně foukalo a byly jsme tam úplně promrzlé..:-) Je zvláštní, jak je ten svět děsně malej, nemyslíš? :-)

2 Neluška Neluška | Web | 24. června 2010 v 21:59 | Reagovat

Ahoj!
Díky za pochvalu :o).
Svět je malý, souhlas :o) hlavně ČR, ale stále je co objevovat... Na Sychrově se mi hrozně líbilo, tahle akce obvzlášť :o). Určitě jsme se potkali :o) v čajovně jsem taky trávila čas... teda alespoń večer... cesta a tuareg, to byla moje volba :o). Přes den jsem měla nějaké povinnosti ve stánku s medovinou :o). Jinak kupovala jsem nějaké pohlednice, ale teď nevím, jestli jsou suvenýry u vstupenek... To jsme se možná vědomě, či nevědomě potkaly :o). Budu se těšit na další vědomé či nevědomé setkání :o)... Měj se krásně! a hodně štěstí při šití!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama